Niepubliczne Przedszkole Przemysław
Kościuszki 51 a
64-610 Rogoźno
PIERWSZE POLSKO-ANGIELSKIE NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ROGOŹNIE Z ODDZIAŁEM ŻŁOBKOWYM AKADEMIA MAŁYCH ODKRYWCÓW
Konieczyńskich 53
Prywatne Przedszkole MOTYLEK
Seminarialna 7
Przedszkole nr 1 w Rogoźnie
KRÓTKA 7
Przedszkole nr 2 w Rogoźnie
Seminarialna 12
Rogoźno
Wykaz placówek publicznych i niepublicznych w miejscowości Rogoźno (woj. kujawsko-pomorskie, lubelskie, wielkopolskie). Nasza baza placówek wychowawczo-edukacyjnych zawiera wszystkie najważniejsze informacje, jakie z pewnością zainteresują rodziców, którzy zamierzają posłać swoje dziecko do przedszkola lub innego tego typu miejsca w woj. kujawsko-pomorskim, lubelskim, wielkopolskim. Jeśli mieszkasz w miejscowości Rogoźno i zastanawiasz się, jaką placówkę wybrać, skorzystaj z naszej bogatej bazy placówek.
Zobacz również: Przedszkola Stawiguda (warmińsko-mazurskie), Kluby malucha Rzgów (wielkopolskie), Żłobki Mordy (mazowieckie)